Deltageroversikt

         

Damer Eldre Junior Double 2/10/2019 :00:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
18
Herrer Eldre Junior Double 2/10/2019 :00:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
26
Damer Eldre Junior Stående Single 2/10/2019 :25:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
2
Herrer Eldre Junior Single 2/10/2019 :50:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
58

1. (-99)  Haug Borgar, Fornebu BTK

2. (-98)  Meringdal Fredrik, Nidaros BTK

3. (-97)  Berner Sondre Grindheim, Fornebu BTK

4. (-96)  Vetvik Finn, Fornebu BTK

5. (-95)  Låte Thomas, Stord BTK

6. (-94)  Egenberg Gard, Sportsklubben Heros

7. (-93)  Buringrud-Langen Fredrik, B-72

8. (-92)  Gudmundsen Mikkel, Harestua

9.  Frøseth Martin, Tingvoll BTK

10.  Sørheim Sigurd Tjalveson, Fornebu BTK

11.  Flaglien Espen, Fokus BTK

12.  Lund Alex, Fornebu BTK

13.  Nilsen Henrik Bagner, B-72

14.  Egenberg Seth, Sportsklubben Heros

15.  Andersson Jan Roger, Stord BTK

16.  Hovdenak Noah, Fokus BTK

17.  Flåøien Jonas, B-72

18.  Eng Erik, Fokus BTK

19.  Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL

20.  Babsvik Marlone, Fornebu BTK

21.  Edvardsen Lars, Laksevåg BTK

22.  Selsvold Georg, Stord BTK

23.  Solheim Halvor, Trondheim BTK

24.  Egenberg Brian, Sportsklubben Heros

25.  Nguyen Andreas, Fjell-Kameraterne,IL

26.  Feng Jack, Bergen PIL

27.  Christiansen Øyvind Helle, B-72

28.  Vengbo Aslak, Trondheim BTK

29.  Torpe Mikkel Berg, Fornebu BTK

30.  Brennhagen Anders, B-72

31.  Persson Hilding Totland, Eiker BTK

32.  Lyngøy Eirik, Skodje IL

33.  Hellevik Victor Sundve, Fornebu BTK

34.  Salomonsen Steffen, Fokus BTK

35.  Dagsloth Andreas, Bodø BTK

36.  Steen Martin, B-72

37.  Jacobsen Pablo, Fornebu BTK

38.  Grua Jesper, Harestua

39.  Hatlebakk Benjamin Otto, Laksevåg BTK

40.  Kermit Theodor, Oslo BTK

41.  Olsen Ludvik, Oppegård IL

42.  Kermit Thomas, Oslo BTK

43.  Pedersen Marius M., Kongsberg BTK

44.  Eikhaug Thomas, Fjell-Kameraterne,IL

45.  Seifu Yared, Notodden BTK

46.  Jonsson Jonathan, Fornebu BTK

47.  Moqvist Liam, Fokus BTK

48.  Kallevig Fredrich, B-72

49.  Kvam Kristoffer, Oppegård IL

50.  Feng Simon, Hardanger BTK

51.  Haghyar Ramin, Harestua IL

52.  Franck Markus, Oppegård IL

53.  Harildstad Aleksander , Oslo BTK

54.  Skoog Alexander, Fokus BTK

55.  Miranga Ismael, Tingvoll BTK

56.  Haji Mohammed Mharan, Notodden BTK

57.  Olafsen Herman, B-72

58.  Østgård Sivert, B-72

Herrer Eldre Junior Stående Singel 2/10/2019 1:30:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
4
Damer Eldre Junior Single 2/10/2019 2:20:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
33
Funk åpen Eldre Junior double 2/9/2019 1 :25:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
2
Damer Eldre Junior Lag 2/9/2019 1 :45:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
14
Herrer Eldre Junior Lag 2/9/2019 1 :45:0, best av 5 sett, kun A sluttspill.
16
Eldre Junior Mixed Double 2/9/2019 1 00:00, best av 5 sett, kun A sluttspill.
36

1. (1)  Berner Sondre Grindheim / Carlsen Rebekka Fornebu BTK / B-72

2. (2)  Kalvatn Anne Sophie / Haug Borgar Fokus BTK

3. (3)  Vetvik Finn / Skåttet Rikke Balgaard Fornebu BTK / B-72

4. (4)  Wetzel Katarina Evensen / Buringrud-Langen Fredrik B-72 / Oslo BTK

5. (5)  Gudmundsen Mikkel / Horgen Sarah Oslo BTK / Stord BTK

6. (6)  Flåøien Jonas / Toftaker Martine B-72

7. (7)  Nilsen Henrik Bagner / Nilsen Nora Bagner Oslo BTK / Stord BTK

8. (8)  Flaglien Espen / Lange Lisa Marie Fokus BTK

9.  Kalvatn Christine / Hovdenak Noah Fokus BTK

10.  Myklebust Anja M. / Frøseth Martin Tingvoll BTK

11.  Sørheim Sigurd Tjalveson / Hovden Hanna Fornebu BTK / Oppegård IL

12.  Doval Ilka / Edvardsen Lars Modum BTK

13.  Låte Thomas / Vimalasenan Akshaya Hardanger BTK / B-72

14.  Egenberg Gard / Eilertsen Victoria Sportsklubben Heros

15.  Gjelle Maja H. / Dagsloth Andreas Bodø BTK

16.  Tvervaag Ida / Babsvik Marlone Fornebu BTK

17.  Eng Erik / Flaglien Silje Fokus BTK

18.  Kristoffersen Helene / Lund Alex Fokus BTK

19.  Andersson Jan Roger / Olavesen Marie Hardanger BTK / B-72

20.  Brennhagen Anders / Vo Nini Do B-72

21.  Todok Tone Solerød / Steen Martin B-72

22.  Humberseth Anastastia / Lyngøy Eirik Tingvoll BTK

23.  Green Aurora Fossåen / Grua Jesper Fokus BTK

24.  Langbråten Maiken / Solheim Halvor Fokus BTK

25.  Nordhelle Kristin / Kallevig Fredrich B-72

26.  Wertebach Yoana Aminda / Kermit Theodor B-72 / Oslo BTK

27.  Tveiten Merete / Seifu Yared Notodden BTK

28.  Olafsen Herman / Huynh Vivian B-72

29.  Pasakinskaite Gertruda / Kermit Thomas B-72 / Oslo BTK

30.  Willassen Kristine / Jonsson Jonathan Bodø BTK / Fornebu BTK

31.  Helgaseth Malin K. / Haji Mohammed Mharan Notodden BTK

32.  Bøthun-Bendiksen Nora / Moqvist Liam Fokus BTK

33.  Grot Frida / Skoog Alexander Fokus BTK

34.  Østgård Sivert / Selvasri Sarania B-72

35.  Feng Jack, Bergen PIL mangler makker

36.  Torpe Mikkel Berg, Fornebu BTK mangler makker

Funk Åpen Eldre Junior Single 2/9/2019 1 15:00, best av 5 sett, kun A sluttspill.
6