Deltageroversikt

         

Jenter/Gutter 11 Nybegynner 10/12/2019 11:40, best av 3 sett, A og B sluttspill.
14
Gutter 15B 10/12/2019 11:40, best av 5 sett, kun A sluttspill.
10
Jenter 11 10/12/2019 11:40, best av 5 sett, kun A sluttspill.
4
Jenter 15A 10/12/2019 11:40, best av 5 sett, kun A sluttspill.
5
Gutter 14A 10/12/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
18
Herrer D 10/12/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
26
Herrer Elite 10/12/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
24
Herrer Veteran 50 10/12/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
1
Jenter/Gutter 10 10/12/2019 4:20:, best av 3 sett, A og B sluttspill.
10
Jenter 14A 10/12/2019 4:20:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
4
Jenter 14B 10/12/2019 4:20:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
4
Gutter 14B 10/12/2019 4:40:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
9
Damer Elite 10/12/2019 5:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
2
Damer Veteran 35 10/12/2019 5:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
5
Gutter 11 10/12/2019 9:00:, best av 3 sett, A og B sluttspill.
6
Damer C 10/12/2019 9:00:, best av 5 sett, A og B sluttspill.
9
Gutter 15A 10/12/2019 9:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
19
Herrer A 10/12/2019 9:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
19
Herrer F 10/12/2019 9:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
13
Herrer Junior 17 B 10/13/2019 11:40, best av 5 sett, kun A sluttspill.
9
Jenter 12 10/13/2019 12:00, best av 3 sett, A og B sluttspill.
7
Jenter/Gutter 8 10/13/2019 12:00, best av 3 sett, kun A sluttspill.
6
Damer Eldre Junior 10/13/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
1
Herrer C 10/13/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
24
Herrer E 10/13/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
15
Herrer Eldre Junior 10/13/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
9
Jenter/Gutter 13A 10/13/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
17
Jenter/Gutter 13B 10/13/2019 2:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
9
Jenter/Gutter 9 10/13/2019 4:40:, best av 3 sett, kun A sluttspill.
6
Gutter 12 10/13/2019 9:00:, best av 3 sett, A og B sluttspill.
19
Gutter 12 Nybegynner 10/13/2019 9:00:, best av 3 sett, A og B sluttspill.
10
Gutter 15 Nybegynner 10/13/2019 9:00:, best av 3 sett, kun A sluttspill.
4
Damer Junior 17 10/13/2019 9:00:, best av 5 sett, A og B sluttspill.
7
Herrer B 10/13/2019 9:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
12
Herrer Junior 17 A 10/13/2019 9:00:, best av 5 sett, kun A sluttspill.
9